Ihana Syötävät kukat -verkkokurssi alkaa 19.6!
Ihana Syötävät kukat -verkkokurssi tutustuttaa sinut sekä villien että kesyjen kukkien taianomaiseen maailmaan. Opit hyödyntämään kukkia ruokana ja rohtoina. Saat kurssilta syötävien kukkien ajokortin yrttiterapeutti, tietokirjailija, FM Raija Kivimetsän matkassa.
Syötävät kukat -verkkokurssilla opit käyttämään syötäviä kukkia arjessasi ympäri vuoden. Saat hyvinvointia, uusia makuelämyksiä, kauneutta ja iloa arkeesi. Kurssin käytyäsi näet kukat uusin silmin: ne eivät ole pelkästään kimppu maljakossa kotia kaunistamassa tai merkkipäivän juhlistajana.

Kurssi sopii sekä vasta-alkajille että konkareille. Villiyrttien taitajalle kurssi on se seuraava taso, josta on hyvä jatkaa loppuelämän hurmaavaa harrastusta.

Syötävät kukat -verkkokurssi alkaa 19.6.2023 ja kestää 4 viikkoa. Saat kurssin nyt ETUHINTAAN 99€ (ovh 149€)